Dom jednorodzinny ZBROSŁAWICE
Projekt indywidualny
Baza projektowa: „Dom w rododendronach (N)”
Stan oddania budynku: deweloperski
Powierzchnia domu liczona po podłogach: 116 m2

Concrete – Group firma budowlana działająca na Śląsku przedstawia kompleksowo wykonany dom w miejscowości Zbrosławice. Nowy dom został wybudowany w pięknej i cichej okolicy. Zastosowano materiały bardzo dobrej jakości żeby dom był bezpieczny i służył przez wiele lat. Jest to dom piętrowy o powierzchni 116 m2 wybudowany z myślą o rodzinie z dwójką dzieci. Ciekawą opcją jest gabinet do pracy na parterze i system klimatyzacji pomieszczeń, który ochłodzi dom w letnie upały. Do wykonania budynków zastosowano tradycyjną technologię murowaną na Porotherm PROFI wraz ze stropem monolitycznym.

Okna o bardzo dobrej jakości profilu VEKA w kolorze grafitu w połączeniu z grafitową dachówką ceramiczną prezentują się bardzo ładnie i nowocześnie. Ocieplenie styropianem EPS 0,38 o grubości 20 cm w pełnym systemie KNAUF zapewnia odpowiednie wskaźniki termoizolacyjne budynku. Projekt pozwala na ciekawą aranżację domowej przestrzeni i daje wiele możliwości aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Układ pomieszczeń daje wiele możliwości:

Na parterze:

Otwarty salon z jadalnią i kuchnią, pokój pełniący funkcję gabinetu ,kotłownia wraz z pralnią, mała łazienka z prysznicem przewidziana dla gości i odpowiedniej wielkości wiatrołap.

Na piętrze:

Trzy sypialnie, w tym jedna duża w której można zaprojektować garderobę, łazienka odpowiednich rozmiarów do użytku domowników.

Chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji? Zapraszamy na naszą stronę realizacje.

Chcesz zbudować dom w stanie pod klucz lub deweloperskim? Boisz się formalności i procesu budowy?

Zapraszamy do kompleksowej budowy z nami.
Firma budowlana Concrete Group

Firma budowlana

Concrete Group