Dom jednorodzinny STOLARZOWICE
Projekt indywidualny
Baza projektowa: „Dom w Malinówkach 8”
Stan oddania budynku: deweloperski
Powierzchnia domu liczona po podłogach: 162 m2

Concrete – Group firma budowlana budująca kompleksowo domy na Śląsku prezentuje kolejną realizację w Stolarzowicach. To ciekawy dom piętrowy z wykorzystanym poddaszem użytkowym. Dom jest w trakcie budowy, obecnie w stanie surowym zamkniętym. Świetnie zaprojektowane wnętrza będą wystarczające dla rodziny z dwójką dzieci.

Dom wybudowany został w tradycyjnej technologii murowanej na Porotherm PROFI wraz ze stropem terriva. Okna o profilu VEKA w kolorze  w połączeniu z dachówką ceramiczną. Ocieplenie styropianem EPS 0,38 o grubości 20 cm w pełnym systemie KNAUF. Projekt daje wiele możliwości aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Na parterze:

Duży przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią daje poczucie otwartej przestrzeni w której znakomicie sprawdzi się również spiżarnia. Jeden pokój w formie gabinetu, garaż jednostanowiskowy i kotłownia obok garażu pozwolą zachować znakomitą użyteczność całego budynku. Mała łazienka z prysznicem przewidziana dla gości pozwoli oddzielić strefę publiczną od prywatnej na poddaszu.

Na poddaszu użytkowym:

4 pokoje, w tym jeden z garderobą, łazienka z wanną i prysznicem. Na piętrze zaprojektowano również pralnie, która spokojnie pomieści pralkę i suszarkę.

Zobacz również inne nasze realizacje.

Szukasz profesjonalnej firmy budowlanej, która wybuduje kompleksowo Twój dom solidnie i bezpiecznie?

Zapraszamy do kompleksowej budowy z nami.
Firma budowlana Concrete DM sp. z o.o.

Firma budowlana

Concrete Group