Dom jednorodzinny STOLARZOWICE
Projekt indywidualny
Baza projektowa: „Dom przy Cyprysowej 19”
Stan oddania budynku: deweloperski
Powierzchnia domu liczona po podłogach: 205m2

Firma budowlana Concrete prezentuje ukończoną budowę domu jednorodzinnego w Stolarzowicach. Dom wykonany w stanie deweloperskim w technologii murowanej na Porotherm PROFI. Bazą indywidualnego projektu był projekt „ Dom przy Cyprysowej 19”. Zastosowaliśmy nowoczesną elewację tynkiem silikatowym w kolorze szarym, okna o profilu VEKA w kolorze grafitu w połączeniu z dachem o tym samym kolorze podwyższyły wrażenie wizualizacyjne całego domu. Ocieplenie styropianem EPS 0,38 o grubości 20 cm w pełnym systemie KNAUF. Klienci zdecydowali się zastosować rekuperację, a ze względu na brak kanalizacji miejskiej wykonaliśmy oczyszczalnie biologiczną. Projekt daje dużą możliwość aranżacji wnętrz.

W skład pomieszczeń domu wchodzą:
Na parterze:
Otwarty salon z jadalnią i kuchnią w której ciekawym dodatkiem jest spiżarnia, łazienka z miejscem na prysznic, pokój niewielkich rozmiarów przewidziany na gabinet, kotłownia połączona z pralnią, dość duży wiatrołap zapewniający miejsce na przechowywanie ubrań i garaż dwu-stanowiskowy.
Na piętrze:
4 duże sypialnie (w tym jedna z prywatną łazienką i garderobą), duża łazienka z miejscem na wannę i prysznic. Dodatkiem jest możliwość zastosowania garderoby we wszystkich sypialniach.

Zobacz również inne nasze realizacje.

Zapraszamy do kompleksowej budowy z nami.
Firma budowlana Concrete DM sp. z o.o.

Firma budowlana

Concrete Group