Miło nam przedstawić kolejnego naszego znakomitego Partnera ACKEE BIURO PROJEKTOWE🥇

 

W Concrete DM sp. z o.o. kompleksowo podchodzimy do budowy domów i tym samym zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie budowy. 

 

Wiemy jak ważny jest projekt domu, który spełni Twoje oczekiwania. Dlatego zdecydowana większość naszych projektów domów rysujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby naszych klientów. W projektach indywidualnych to klient ma wizję i potrzeby, my wraz z biurem projektowym i konstruktorem zamieniamy pomysły i potrzeby klientów w projekt, który można bezpieczenie wybudować. Jest to możliwe dzięki współpracy z naszym renomowanym partnerem na Racibórz, Rybnik, Żory i Wodzisław Śląski 

 

Firma ACKEE GROUP, która świadczy usługi w szeroko rozumianym aspekcie architektury i budownictwa. Z Panią Marią Strzeduła na czele firma projektuje domy dla naszych klientów z dbałością o najmniejsze szczegóły, a ich cel i misja to spełnić potrzeby klienta.

 

W swej ofercie posiadają usługi zarówno dla klientów indywidualnych m.in: projekty budynków mieszkalnych, projekty wnętrz, a także dla firm: projekty budynków usługowych, obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Dzięki wykorzystywanej technologii AR (Augmented Reality) już podczas drugiego spotkania umożliwiamy założenie specjalnych okularów i obserwację realnego projektu 3D zaprojektowanego domu w skali 1/1 na działce klienta. Dzięki temu możemy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz dom, poczuć wielkość pomieszczeń i wnieść ostatnie poprawki. Firma ACKEE GROUP z pasją i profesjonalnym podejściem zrealizuje każdy projekt.

Zespół Concrete DM sp. z o.o.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia naszych profili w mediach społecznościowych: